Życzenia świąteczne

kartka_swiatecznaCIEPŁA dzięki ludzkiej życzliwości, ŚWIATŁA w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, RADOŚCI w smutku dzięki ludzkiej miłości i NADZIEI na lepsze jutro w chwilach niepokoju

życzy Zarząd Stowarzyszenia

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

pol_pl_bukiet-20-roz-1224_1

Wszystkim Pracownikom Zespołu Placówek Oświatowych im.. Aleksandra Doby w Iwięcinie pragniemy przekazać serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wielu sukcesów, które będą powodem satysfakcji i spełnienia zawodowego, radości i optymistycznego nastawienia w każdym dniu pracy, wszelkiej pomyślności, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielicie się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zarząd Stowarzyszenia

Ballada o Olku Dobie

doba Zespół Placówek Oświatowych w Iwięcinie wraz z Koszalińską Izbą Przemysłowo Handlową ZAPRASZAJĄ na spotkanie z ALEKSANDREM  DOBĄ dnia 18 października 2016 roku o godzinie 18:00 w Teatrze Variete Muza w Koszalinie, zapewniamy: wywiad z Gościem, dyskusję o filmie „Ballada o Olku Dobie”, rozdawanie autografów i pamiątkowe zdjęcie  z bohaterem dnia. (zobacz plakat – pdf)

Nowy rok szkolny, nowe wyzwania!

kos_2725-1_0Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego Zarząd stowarzyszenia podjął kilka ważnych decyzji. Pierwszą z nich jest przedłużenie na rok umowy z dotychczasowym dyrektorem placówki Tomaszem Świderskim.
Od roku szkolnego 2017/2018 wprowadzona zostanie 4-letnia kadencja na to stanowisko poprzedzona postępowaniem konkursowym. (zobacz uchwały Zarządu – pdf)

W związku ze zmianami strukturalnymi wprowadzanymi przez MEN, dotyczącymi m.in. przywrócenia 8-klasowej Szkoły Podstawowej, potrzebna jest nowa wizja rozwoju placówki, która odpowiadałaby na nowe wyzwania jakie przed nią stoją.

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE

Zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Iwięcino  odwołuje z dniem 03 sierpnia 2016 r. nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy w Biurze Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Iwięcino. Nabór na niniejsze stanowisko zostanie ponownie ogłoszony w drugiej połowie roku 2016.

POGODYNKA W IWIĘCINIE

IMG_5241Mamy to … !!! Długie starania opłaciły się… !!! Od dzisiaj w Iwięcinie mamy własną, nową pogodynkę. Każdy zainteresowany otrzyma informacje o temperaturze, wietrze, ciśnieniu, promieniowaniu UV, wilgotności, punkcie rosy i jeszcze mnóstwo innych danych …

Czytaj więcej

Powstaje biuro stowarzyszenia

biuroPo prawie dziesięciu latach działalności Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Iwięcino powstanie jego biuro, które mieścić się będzie w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych im. Aleksandra Doby w Iwięcinie. Osoba wyłoniona w wyniku naboru na to stanowisko zajmować się będzie obsługą Biura Stowarzyszenia w zakresie określonym statutem organizacji  i jednocześnie prowadzeniem spraw kadrowych, administracyjnych oraz sekretariatu Zespołu Placówek Oświatowych (ZPO) im. Aleksandra Doby w Iwięcinie.

Czytaj więcej

W Iwięcinie jak na Dzikim Zachodzie

_DSC0505 (Copy)25 czerwca 2016 r. już trzeci raz obchodziliśmy w Iwięcinie Noc Świętojańską. Tym razem motywem przewodnim był Dziki Zachód a zabawa odbywała się w konwencji western pikniku. Były występy dzieci ze szkoły, gry i zabawy oraz obfity bufet z menu rodem z prerii. Nad wszystkim czuwał szeryf  ze swoimi ludźmi czyli Tomasz Świderski – dyrektor szkoły. Stoiska z jadłem oraz część  artystyczną przygotowali pracownicy szkoły. Mimo niesprzyjającej pogody frekwencja dopisała, byli gości z pobliskich wiosek oraz nasi mieszkańcy.

Czytaj więcej

Natalia Stefańska w gronie najlepszych uczniów gminy

stefanska_iwiecinoW dniu 22 czerwca 2016r. w sali posiedzeń Urzędu Gminy i Miasta w Sianowie odbyło się spotkanie najlepszych absolwentów sianowskich szkół z Panem Maciejem Berlickim Burmistrzem Gminy Miasta Sianów. W obecności rodziców uczniów, wychowawców i dyrektorów szkół Pan Burmistrz wspólnie z zastępcą Panem Marcinem Posmykiem wręczyli uczniom Listy gratulacyjne oraz Nagrody Burmistrza za najlepsze wyniki w nauce, za aktywność w życiu szkoły i gminy.

Czytaj więcej